Ośrodki wypoczynkowe w [], Punta Cana

Tylko wybrane i sprawdzone ośrodki wypoczynkowe na pobyt w Punta Cana, Dominikana <br />

Przyjazd
05Wrz
Wyjazd
06Wrz
Pokoje i Goście2 Gości, 1 Pokój

Przedział cenowy dla ośrodków w Punta Cana

Znajdź swoje idealne zakwaterowanie, od przytulnych miejsc budżetowych po bogate ośrodki, z cenami dopasowanymi do życzeń każdego podróżnika.

⬆️ Najwyższa cena
USD 1 476
⬇️ Najniższa cena
USD 97
💸 Średnia cena za
5-gwiazdkowe hotele
USD 370
4-gwiazdkowe hotele
USD 156

Najlepsze ośrodki wypoczynkowe w Punta Cana

Na podstawie najnowszych opinii gości.

Relaksująca Oaza na Plaży:
Luksusowa Przyjemność Rodzinna:
Przygoda w Luksusie i Hazardzie:
Romantyczne Ucieczki dla Par:
Rodzinna Zabawa i Czas Wolny:

Jak dojechać do Punta Cana

Odkryj dostępne sposoby dotarcia do wymarzonego miejsca docelowego.

Lotniska
Lotnisko Punta Cana (PUJ)

Pogoda w Punta Cana

Sprawdź statystyki pogodowe, aby wiedzieć, czego się spodziewać, rezerwując ośrodek wypoczynkowy w Punta Cana. <br />

Średnia miesięczna maksymalna temperatura
Średnia miesięczna minimalna temperatura
28.0 °C
21.0 °C
styczeń
28.0 °C
21.0 °C
luty
29.0 °C
22.0 °C
marzec
30.0 °C
23.0 °C
kwiecień
31.0 °C
24.0 °C
maj
32.0 °C
25.0 °C
czerwiec
33.0 °C
25.0 °C
lipiec
33.0 °C
26.0 °C
sierpień
32.0 °C
25.0 °C
wrzesień
31.0 °C
24.0 °C
październik
29.0 °C
23.0 °C
listopad
28.0 °C
22.0 °C
grudzień
Najgorętszy miesiąc
33 °C
lipiec
Najzimniejszy miesiąc
21 °C
styczeń
Słoneczne dni
280
dni w roku
Deszczowe dni
120
dni w roku
Śnieżne dni
0
dni w roku
Wysoki sezon
grudzień - kwiecień
Poza sezonem
maj - listopad
W Punta Cana najlepsze warunki do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak nurkowanie, snorkeling i wycieczki łodzią, panują od grudnia do kwietnia, kiedy jest mniej deszczów i wysokie temperatury. W porze deszczowej, od maja do listopada, idealne są piesze wędrówki w otaczających lasach tropikalnych oraz jazda na rowerze górskim, szczególnie wczesnym rankiem lub późnym popołudniem, gdy słońce nie jest zbyt intensywne. Wielu turystów wybiera również luksusowe ośrodki w Punta Cana, które oferują wypożyczalnie sprzętu oraz organizowane wycieczki przy przyjemnej pogodzie.

Często zadawane pytania (FAQ) dotyczące ośrodków wypoczynkowych w Punta Cana <br />

Nasze FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania) zawierają niezbędne wskazówki podróżnicze, które pomogą Ci zaplanować idealne wakacje!

Fakty o hotelach w dzielnicy Bavaro

W tym przewodniku przedstawiono dane o dziewięciu hotelach w dzielnicy Bavaro (Punta Cana), oferując konkretne informacje, które pomogą w podjęciu decyzji o wyborze zakwaterowania.

Ceny za nocleg wahają się od 100 do 400 USD.

W dzielnicy Bavaro znajduje się 9 hoteli.

Szczyt sezonu turystycznego przypada na grudzień do kwietnia.

Podatki lokalne wynoszą około 18% oraz opłata serwisowa na poziomie 10%.

Odległość do Plaży Bavaro wynosi 1 km, a do lotniska Punta Cana - 20 km.